Výzva a prosba - darování čítanek z nakladatelství Scientia

GVMMilí absolventi nedávní i dávnější,

dovolte mi, abych se na vás obrátila jako předsedkyně předmětové komise českého jazyka v naší škole s prosbou a výzvou.

Jak samozřejmě víte, my češtinářky jsme si oblíbily čítanky z nakladatelství Scientia. Bohužel se již nebude konat žádný dotisk čítanek a poslední existující výtisky v republice naše škola skoupila. Učebnic však stále není dost pro to, abychom je coby vyučující mohli do hodin nosit a studentům půjčovat.

Velice vás tedy prosím, zda byste nám nepotřebné výtisky, které máte doma, nevěnovali. Zájem máme zejména o Literaturu - výbor III (červená barva) a Literaturu – výbor IV (žlutá barva). Moc nám tím pomůžete a budeme moci pracovat i s dalšími generacemi studentů s osvědčenými texty.

Za PK ČJ GVM děkuje

Dagmar Handová

Zřizovatel organizace

Zřizovatel organizaceSeparatorFinanční podporaPodpořil
Nahoru