Studentské okénko

Hvězdná noc, na kterou nechci nikdy zapomenout

Maturitní ples 8. AJe ráno 25. 1. 2020 a mně s probuzením běží hlavou smršť myšlenek typu: je to tady, ten den, na který se s celou třídou bezmála půl roku připravujeme a který má být jen náš, právě začíná, den D, den, co se nesmí pokazit, den prvního maturitního plesu v historii velkomeziříčského gymnázia.

Na žádné filozofování ale není čas, teď je potřeba šlápnout do pedálů a vrhnout se vstříc přípravám sálu. Pomalu, ale jistě se mě zmocňuje nervozita. Se vstupem do Jupiter clubu ale opět opadá, jelikož už tam čeká většina spolužáků a já vím, že s touhle partou to dáme. Rozdělujeme úkoly. Někdo chystá stoly, jiný ...

Více v článku pdfHvězdná noc, na kterou nechci nikdy zapomenout (544 KB)

Předtančení - maturitní ples 8. A - GVM 2020

Maturitní ples 8. AMaturitní ples 8. AMaturitní ples 8. AMaturitní ples 8. AMaturitní ples 8. AMaturitní ples 8. AMaturitní ples 8. AMaturitní ples 8. AMaturitní ples 8. AMaturitní ples 8. AMaturitní ples 8. A

Na GVM vychází studentský časopis

Geniálně Vymyšlený MagazínNa škole je od května studenty vydáván časopis, který nese jméno Stoják, původně pojmenovaný Geniálně Vymyšlený Magazín. Čtenáři v něm mohou najít rubriky týkající se mnoha témat.

Webové stránky časopisu Stoják: https://stojak.wixsite.com/stojak

Redakce časopisu

Magazín vychází pouze ze studentské iniciativy, není pod záštitou školy.

Maraton psaní dopisů

Maraton psaní dopisůNapiš dopis, změň život. To je motto akce Maraton psaní dopisů, která je každoročně pořádána organizací Amnesty International. Obvykle začíná 10. prosince, což je Mezinárodní den lidských práv. Cílem je upozornit na případy porušování lidských práv ve světě a přimět vlády a příslušné orgány k akci.

Více v článku pdfMaraton psaní dopisů (510 KB)

Zřizovatel organizace

Zřizovatel organizaceSeparatorFinanční podporaPodpořil
Nahoru