Sdružení rodičů

(Za obsah stránek odpovídá výbor sdružení.)

Poděkování za spolupráci při organizaci Studentského plesu 2024

Logo GVMStudentský ples GVM 2024 je minulostí. Vážení přátelé školy, rodiče, studenti, pedagogové, organizátoři a účastníci Studentského plesu. Děkujeme vám všem, že jste přišli a dovolte vyjádřit poděkování všem, kdo přispěli k organizaci a vytvoření skvělé atmosféry.

Neobešli bychom se bez sponzorů - dárců příspěvků a věcných darů do tomboly. Vaší spolupráce si velmi vážíme a děkujeme za podporu. Výnos ze Studentského plesu bude plně směřován ke studentům GVM v oblastech vzdělávání, sportu a kultury.

Sdružení rodičů při Gymnáziu Velké Meziříčí

Ohlédnutí za Studentským plesem 2024

Logo GVMV sobotu 24. 2. 2024 se konal tradiční Studentský ples, který byl zahájen polonézou, tu nacvičili studenti pod vedením Lukáše Dočkala a Karolíny Trutnové. Polonézu mohli hosté plesu vidět i krátce před půlnocí. Program obohatilo vystoupení pěveckého sboru Gymnázia, mezi současné členy uskupení zavítali také absolventi. Po celou dobu hrála skupina M.E.Š.

Více informací a fotografie naleznete v odkazu https://www.novinyvm.cz/25023-studentsky-ples-gymnazia-zahajila-poloneza.html.

Studentský ples gymnázia byl zahájen novou polonézou

ples-22932V sobotu 11. 2. 2023 se konal tradiční Studentský ples, na kterém byla představena nová verze polonézy, kterou studenti nacvičili pod vedením Lukáše Dočkala a Karolíny Trutnové. Polonézu mohli hosté plesu vidět i krátce před půlnocí. Po celou dobu hrála skupina Na šikmé ploše. Více informací a fotografie naleznete na webu NovinyVM.cz https://www.novinyvm.cz/22932-studentsky-ples-gymnazia-byl-zahajen-novou-polonezou.html.

 

Zřizovatel organizace

Zřizovatel organizaceSeparatorFinanční podporaPodpořil
Nahoru