Spolupráce s Adcote School

Časopis vydaný žáky v Anglii

Prince HarryHave you heard about Adcote school?
It is a private school for girls in the middle of nowhere, the nearest town is called Shrewsbury which is about 17 miles far away. It’s a really beautiful and lovely town, but let’s come back to the school…

Více v článku pdfČasopis vydaný žáky v Anglii

Výměnný pobyt v Anglii 2015

Společná fotografie naší výpravy a některých žáků hostitelské školyOd pátku 25. 9. 2015 do středy 7. 10. 2015 se 20 žáků vyššího gymnázia zúčastnilo studentské výměny se žákyněmi Adcote School. Tato soukromá dívčí škola se nachází ve střední Anglii, hrabství Shropshire, nedaleko města Shrewsbury.

Více v článku pdfVýměnný pobyt v Anglii

Návštěva školy Adcote School v Shrewsbury

Tři členové sboru GVM Marie Kunderová, Petra Janoušková a Aleš Trojánek – navštívili ve dnech 25. 1. až 28. 1. 2015 soukromou dívčí internátní školu Adcote School. Návštěva se uskutečnila na pozvání ředitele této partnerské školy a jejím účelem bylo blíže se seznámit s pedagogy, výukou a prostředím této vzdělávací instituce.

Podrobnější informace v článku: pdfNávštěva školy Adcote School v Shrewsbury

Zpráva o studijním pobytu v Anglii

V rámci nově získaného kontaktu Gymnázia Velké Meziříčí s Adcote School, soukromou dívčí školou v Anglii, se dvě studentky GVM zúčastnily čtrnáctidenního studijního pobytu. V níže uvedeném textu by se chtěly stručně podělit o své zkušenosti a zážitky.

pdfZpráva o studijním pobytu v Anglii