ISIC

ISIC, ITIC, ALIVE kartaStudenti,

rádi bychom Vás informovali, že naše škola patří do celosvětové skupiny škol, které vydávají pro své studenty mezinárodní žákovský průkaz ISIC.

ISIC
(International Student Identity Card) je jediný celosvětově uznávaný doklad prokazující status studenta. Průkaz vydává světová organizace ISIC Association pod záštitou UNESCO již více jak 65 let, a je platný ve 127 zemích.

Čekají Vás slevy na více než 2 200 místech v ČR a další ve 127 zemích světa. Průkaz ISIC je také akceptován mnoha institucemi nebo ve veřejné dopravě jako potvrzení věku a statusu studenta.

Oblíbené je využití průkazu ISIC také při nákupech v e-shopech (elektronika, oblečení, sport. potřeby, knihy atd.).

pdfPodrobnější informace o získání ISIC karty na Gymnáziu Velké Meziříčí (189 KB)

pdfŽádost o ISIC kartu (161 KB)