Setkání s živou poezií
V pátek 27. února 2015 v 19 hodin se v nezvykle tiché a ztemnělé budově školy sešlo 18 nadšenců z řad studentů vyššího i nižšího gymnázia (během večera se k nám ještě další dva připojili) a tři pedagožky.
Nejdříve jsme společnými silami proměnili učebnu dějepisu a třídu 1. A v doupata milovníků poezie. Když jsme se pak společně sešli v dějepisné třídě, vzájemně jsme se představili a také jsme ostatní seznámili se svými očekáváními ohledně večerního programu.
Ukázalo se, že někteří jsou vášnivými čtenáři – a to i poezie – někteří dorazili ze zvědavosti, další se chtěli o poezii a básnících dozvědět něco navíc, jiní prostě chtěli vyjít ze školního stereotypu a poznat ostatní studenty a vyučující z dosud neznámé stránky.
Více v článku
Setkání s živou poezií



