Úspěchy stolních tenistů

Naše nejúspěšnější družstvoVe dnech 15. a 16. listopadu se konal turnaj stolních tenistů v okresním kole kategorie základní a střední školy. V kategorii dívek jsme se umístili na 2. (kategorie ZŠ) a 5. (kategorie SŠ) místě. Nutno podotknout, že konkurence nebyla až tak velká. V kategorii chlapců byl počet týmů i kvalita vyšší. Převážná část soutěžících totiž hraje stolní tenis závodně, proto byly k vidění velmi zajímavé výměny. Naši chlapci se v silné konkurenci rozhodně neztratili. V kategorii SŠ jsme ve složení Chylík, Blažek, Pacal a Brabec obsadili 2. místo z 8 týmů. Pozadu nezůstali ani chlapci v kategorii ZŠ, kteří obsadili v pětičlenné skupině 3. místo, zejména díky kvalitním výkonům Štěpána Holuba.