Odpoledne otevřených dveří

Logo GVMVážení uchazeči o studium na našem gymnáziu, vážení rodiče, milé žákyně a milí žáci,

omlouváme se, ale letošní Odpoledne otevřených dveří uspořádáme ve středu 2. února 2022 jen online formou.

Na našich webových stránkách naleznete pdfinformace o studiu (1,34 MB), o přijímacích zkouškách a o jednotlivých předmětech (viz níže).

Také "Přijímací zkoušky nanečisto" proběhnou ve středu dne 9. února 2022 jen online formou.

Níže naleznete odkazy na on-line přenosy, ve kterých můžete pokládat dotazy našim učitelkám a učitelům, absolventům a žákům a žákyním.

V jednotlivých odkazech příslušných předmětů jsou stručně uvedeny základní informace, krátké prezentace a fotografie (učeben, z exkurzí a zajímavých akcí).

Můžete se zapojit do diskuze, která je dostupná pomocí aplikace Teams přes webový prohlížeč Google Chrome či Edge. Není nutné mít zřízen účet v dané platformě či stahovat desktopovou verzi aplikace Teams.

Středa, 2. února 2022, od 15 hodin

Harmonogram vysílaných streamů - pomocí online setkání či chatu můžete získat informace od vedení školy, vyučujících, absolventů a studentů. U jednotlivých streamů je uvedeno, na koho se zde můžete obrátit a v jakých oblastech (pdfnávod na připojení se ke streamu).

ředitelství

GVM

Český jazyk a autor. čtení

Anglický jazyk