Přeskočit navigaci
 
Titulní strana
Čeština (Česká republika)Deutsch (DE-CH-AT)English (United Kingdom)

Zástupce naší školy opět v krajském kole konverzační soutěže v německém jazyce

Pozor, otevřeno v novém okně. PDFTiskEmail

Studentka 6. A Hana Pařízková zvítězila v okresním kole konverzační soutěže v němčině v Novém Městě na Moravě a reprezentovala žďárský okres v krajském kole v Jihlavě, kde obsadila 5. místo. Opět po několika letech tak naše škola uspěla v této soutěži na krajské úrovni, přestože se německý jazyk u nás vyučuje výhradně jako druhý cizí jazyk.

Gymnázium
Velké Meziříčí

Sokolovská 235/27
594 01 Velké Meziříčí
tel.: 566 522 839(49)
tel., fax ředitele: 566 521 600
e-mail: skola@gvm.cz
další kontakty

 

Bleskovky

 

Ankety

Byli byste pro zavedení školného na vysokých školách?