• GVM
  • Aktuality
  • Migrace mailových schránek z GVM do Office 365

Migrace mailových schránek z GVM do Office 365

Migrace do Office365Proběhla migrace poštovních schránek ze serveru GVM do prostředí Office365.

Došlo k propojení serveru GVM a Office 365, z toho důvodu Vám zanikla hesla v Office 365 a nyní máte jednotné heslo jak do sítě GVM, tak i do Office.

Do mailové schránky se dostanete pomocí nového odkazu https://outlook.com/gvm.cz na stránkách GVM (Nový e-mail), přihlašovací jméno je ve tvaru Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , heslo je stejné jako při přihlašování k počítačům v síti GVM.

Přihlašovací jméno k počítačům v síti GVM zůstalo zachováno ve tvaru pouze Vašeho příjmení.

Prosím, zkontrolujte si, zda máte všechny e-maily v pořádku převedeny. U několika schránek byly drobné problémy, z toho důvodu jsem musel některým uživatelům vyresetovat hesla (budu řešit individuálně). V případě nesrovnalostí se ozvěte (mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , přes Komens v Bakalářích). Díky.

Již by mělo fungovat i vybírání pošty pomocí chytrých telefonů. Nejprve odeberte starý účet (pokud jste jej měli nastaven) - v systému Android zvolte volbu Nastavení - Účty - vybrat daný účet a odebrat.

Pak přidáte nový účet - v systému Android zvolte volbu Nastavení - Účty - Přidat účet - Exchange - vyplňte Vaši e-mailovou adresu ve tvaru Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - Vaše platné heslo. Do výchozího poštovního klienta by se měly nyní nasynchronizovat mailové zásilky ...

Pavel Dvořák (17. 7. 2020, 13.00 h)

Zřizovatel organizace

Zřizovatel organizaceSeparatorFinanční podporaPodpořil
Nahoru