Přeskočit navigaci
 
Home Studium Schüler
Čeština (Česká republika)Deutsch (DE-CH-AT)English (United Kingdom)

Hlavní nabídka

 

Zřizovatel organizace


kraj Vysočina




Tyto stránky vznikly
za finanční podpory
kraje Vysočina


Fond Vysočiny

Schüler

Achtung, öffnet in einem neuen Fenster. PDFDruckenE-Mail

Klasse 1. A (achtjähriges Studium)

Klassenleiterin: Mgr. Jana Homolová

Jana Bednářová – Pavel Dítě – Amálie Dvořáková – Marcela Dvořáková – Ondřej Fischer – Marie Fňukalová – Filip Gaizura – František Hampl – Patrik Chalupa – Vojtěch Janošík – Daniela Javůrková – Petra Kašová – Teodora Kazdová – Eliška Maloušková – Erika Matoušková – Martin Mička – Vojtěch Munduch – Julie Pivoňková – Tomáš Pokorný – Jitka Rousová – Lukáš Sejrek – Anna Schwarzbachová – Barbora Smutná – Lukáš Stupka – Lucie Svobodová – Aneta Špačková – Jáchym Štindl – David Vokurka – Barbora Zemanová – Zdislava Zemanová – Milan Dobrovolný

Klasse 2. A (achtjähriges Studium)

Klassenleiterin: Mgr. Jana Šoukalová

Balounová Jana – Bártová Eliška – Brázdil Lukáš – Brožová Tereza – Doležal Matěj – Hortová Terezie – Chadim Marek – Chmelíček Patrik – Chromý Ondřej – Klimešová Klára – Komrsková Karolína – Kovalčík Jakub – Kubátová Julie – Kutlvašr Jan – Mahelová Kateřina – Malcová Terezie – Mynář Pavel – Plucek Adam – Pšikal David – Ráčková Hedvika – Střecha Daniel – Suková Sára – Svoboda Filip – Svobodová Nela – Šedá Anna – Trutnová Karolína – Turza Jan – Tvarůžek Martin – Tvarůžková Monika – Horáček Libor – Rozmarinová Jana – Vít Gajzura

Klasse 3. A (achtjähriges Studium)

Klassenleiterin: Mgr. Barbora Štindlová

Deketová Veronika – Dobrovolná Barbora – Doležalová Hana – Dvořák Zdeněk – Dvořáková Eliška – Heralecká Tereza – Heřmánková Viktorie – Hledíková Marie – Horká Lucie – Horká Ludmila – Hrubanová Terezie – Hrůza Vlastimil – Jágrik Adam – Janoušek Petr – Kejdová Anna – Kubíčková Lucie – Novotná Nikola – Pól Daniel –Poláková Nikol – Pospíšilová Alžběta – Procházková Marie – Rous Dominik – Seknička Martin – Svobodová Veronika –Ščerbová Kateřina – Špinar Michal – Štipák Petr – Urbánek Roman – Křivská Tereza

Klasse 4. A (achtjähriges Studium)

Klassenleiterin: Mgr. Petra Janoušková

Balák Jan  – Cejnková Marie – Doležalová Hana – Dvořáková Eliška – Gazdová Lucie – Hortová Hana – Hublová Erika –Chovanová Anna – Janoušek Marek – Kohoutová Lenka – Kučerová Markéta – Ludes Adam – Minařík Jan – Musil Michal –Nováková Kristýna – Pospíchalová Klára – Řezníčková Nikola – Sáblíková Iveta – Šajnarová Sára –Šrolerová Michaela –Tomek Daniel – Uchytilová Agáta – Vodák Daniel – Vodičková Michaela – Závišková Kateřina – Jan Trutna – Nikol Vaňková

Klasse 5. A (achtjähriges Studium)

Klassenleiter: RNDr. Petr Vrána

Brázdilová Eliška – Doležal Tomáš – El Sayed Sayed – Heřmánek Eduard – Chalupa Lukáš – Jelínek Petr – Krčál Daniel – Kubát Michal – Kuřec Filip – Láznička Jiří – Liška Radim – Lysáková Živa – Macková Petra – Malcová Nikola – Moravec Jan – Pololáník Lukáš – Pospíšil Martin – Pospíšil Šimon – Ráčková Julie – Řezáč Vít – Strnadová Adéla – Sysel Patrik – Sarah Ouředníčková – Tereza Bendová

Klasse 6. A (achtjähriges Studium)

Klassenleiterin: Mgr. Marcela Pospíšilová

Ambrožová Kristýna – Blaťáková Iva – Drlíčková Marie – Dvořáková Alena – Dvořáková Kristýna – Hledíková Hana – Holubová Vendula – Horká Magdalena – Horký Jiljí – Horký Štěpán – Jirák Michal – Jurdová Dominika – Kašparová Andrea – Kříž Michal – Kučerová Barbora – Melounová Anna – Michalová Jitka – Munduch Jiří – Novotný Jiří – Oulehlová Hana – Pokorná Anna – Procházka Vít – Rosová Tereza – Sedláková Natálie – Šilpoch Adam – Šišková Kristýna – Uchytilová Radka – Špaček Michal – Procházková Linda – Homolová Martina – Chlumská Tereza

Klasse 7. A (achtjähriges Studium)

Klassenleiter: Mgr. Zdeněk Mucha

Justýna Ambrožová – Tomáš Brychta – Nikol Davidová – Kateřina Doleželová – Milan Hruban – Jakub Juránek – Jana Karásková – Tomáš Kotačka – Pavla Kravalová – Jiří Kuřátko – Andrea Lázničková – Jan Lečbych – Tereza Nováčková – David Novotný – Kamila Obršlíková – Dominik Plašil – Jan Robl – Monika Robotková – Radomíra Sokolová – Andrea Stočková – Marie Šilhanová – Adéla Štindlová – Veronika Úlovcová – Michaela Vávrová – Louisa Werlová – Vítek Zapletal – Iva Závišková – Nikola Zemanová – Iveta Vondráčková

Klasse 8. A (achtjähriges Studium)

Klassenleiterin: PhDr. Irena Bachrová

Denisa Černá – Petr Červený – Jitka Filipová – Zuzana Fňukalová – Michal Hanák – Hana Holánková – Kristýna Jágriková – Jakub Kašpar – David Klíma – Jana Kovářová – Zdeňka Krejčová – Veronika Kryštofová – Sára Marangoni – Vít Mejzlík – Hana Pařízková – Lucie Pospíchalová – Jan Pospíšil – Marek Požár – Barbora Pytlíková – Jasna Rapušáková – Petr Rous – Adam Strnad – Jan Svoboda – Žaneta Svobodová – Zlata Šmídová – Miroslav Špaček – Pavlína Štanderová – Jaroslav Toman – Adéla Zahradníčková – Tomáš Tvarůžek


Klasse 1. C (vierjähriges Studium)

Klassenleiterin: Mgr. Hana Turinská

Kateřina Bližňáková – Kristýna Bradáčová – Romana Doležalová – Vojtěch Dvořák – Kateřina Fikrová – Ludmila Fousková – Jakub Holub – Monika Hrušková – Jolana Chytková – Karolína Kališová – Kristina Kotačková – Aneta Koudelová – Jana Krčmová – Zuzana Minářová – Jan Motyčka – Marie Nedomová – Jana Pavelcová – Bára Pivoňková – Marie Procházková – Vojtěch Rajm – Karel Riebel – Pavel Řezníček – Dominik Sklenář – Pavel Smažil – Karolína Smejkalová – Eliška Souhradová – Filip Stupka – Petra Tichá – Marek Tichý – Pavel Zikmund – Tereza Dohnalová – Nikola Syslová

Klasse 2. C (vierjähriges Studium)

Klassenleiterin: Mgr. Jarmila Götzová

Bednaříková Aneta – Benda Tomáš – Brodský Jan – Fila Jan – Halásek Jan – Havlátová Simona – Hleba Ivanna – Homolová Michaela – Jacko Lukáš – Janečková Denisa – Kamenská Markéta – Kostková Nikola – Koudelová Tereza – Kratochvílová Emílie – Kudláčková Lucie – Kuřátková Aneta – Lacinová Jana – Liška Zdeněk – Machová Martina – Marková Iveta – Neuman Vojtěch – Onderka Štěpán Rafael – Ostrý Adam – Šašek Stanislav – Štěpánková Iveta – Turková Tereza – Večeřa Radim – Vlach Lubomír – Vokurka Lukáš – Žejšková Petra – Ševčík David – Kryštofová Kateřina – Tomanová Nikola – Šmíd Martin

Klasse 3. C (vierjähriges Studium)

Klassenleiter: Mgr. Vít Rosecký

Bártová Jana – Bojanovská Barbora – Borkovcová Petra – Brejšková Tereza – Drápelová Lenka – Fajmonová Iveta – Fučík Jiří – Halásková Anežka – Harisová Kristýna – Jakubcová Veronika – Jůda Zdeněk – Koprová Martina – Kožená Lenka – Křepelová Hana – Lolová Veronika – Marková Jana – Polášek Ondřej – Pospíchalová Michaela – Procházka Filip – Procházková Barbora – Rosová Terezie – Sekničková Petra – Smejkalová Kateřina – Smejkalová Monika – Studená Kateřina – Šašek Jaroslav – Ubrová Klára – Veselá Veronika – Žejšek Marek – Staňková Simona – Fialová Olena

Klasse 4. C (vierjähriges Studium)

Klassenleiter: Mgr. Richard Smutný

Baráková Angelika – Bártová Klára – Crkalová Zdeňka – Drlíčková Hana – Dudová Petra – Dvořáková Nikola – Halásek Dominik – Hladík Jakub – Kozel David – Krupička Vít – Kuřátková Klára – Mátl Jan – Nevěčná Markéta – Novotná Karolína –Ondráková Kateřina – Ostrý Martin – Ostrý Štěpán – Pařízková Nelly – Perutka Martin – Sedláková Eliška – Schwarzbachová Simona – Skryja Jan – Střecha Filip – Stupka Marek – Svobodová Kristýna – Svobodová Veronika – Šašková Monika – Tlapák Stanislav – Krátká Kristýna – Malcová Kateřina – Žiláková Zuzana – Ambrožová Monika –Prokopová Kateřina

Gymnázium
Velké Meziříčí

Sokolovská 235/27
594 01 Velké Meziříčí
tel.: 566 522 839(49)
tel., fax ředitele: 566 521 600
e-mail: skola@gvm.cz
další kontakty

 

Bleskovky

There are no translations available.
 
 

Ankety

Byli byste pro zavedení školného na vysokých školách?