Rozvrhy

Aktuality

Ocenění

VUT v BrněKoncem ledna 2019 přišel do GVM dopis od rektora Vysokého učení technického v Brně prof. Petra Štěpánka s příznivou informací, že Gymnázium Velké Meziříčí se v letošním roce umístilo mezi nejlepšími středními školami z celé České republiky, odkud nastoupilo nejvíce úspěšných maturantů ke studiu na Vysokém učení technickém v Brně.

Gymnázium má nové šatny i okna

Budovy GVMStudenti velkomeziříčského gymnázia zahájili školní rok s novými okny ve třídách a konečně i s novými šatnami.

Rekonstrukce sociálního zařízení k tělocvičně a nové šatny v budově gymnázia za 23 milionů korun jsou hotovy. Práce nabraly téměř roční zpoždění. Původně měly být dokončeny v říjnu 2017, ale kvůli problémům se stavební firmou nakonec investor, Kraj Vysočina, vybíral nového dodavatele a termín dokončení se tak protáhl.

Více v článku Gymnázium má nové šatny i okna na serveru www.velkomeziricsko.cz.

Opravné maturitní zkoušky

GVMTermín opravných ústních maturitních zkoušek v GVM byl stanoven na úterý dne 12. září 2017. Začátek je ve 12 hodin v klubovně v budově Gymnázia Velké Meziříčí.

 

Volby do Studentské rady GVM

DSC 0005_copyDne 15. 5. 2017 proběhla volba do vedení Studentské rady Gymnázia Velké Meziříčí. Pozici předsedy doposud zastávala Sarah Ouředníčková, které přejeme mnoho štěstí u maturitních zkoušet, úspěchů při dalším studiu a rovněž děkujeme za výborně odvedenou práci, nadšení a iniciativní přístup ke studentské demokracii.

Aktivního volebního práva využily pouze dvě studentky z pátého ročníku víceletého gymnázia, Terezie Hortová a Karolína Komrsková. Obě kandidátky se již před volbou dohodly, že vytvoří spolupracující tandem. Jejich společnou vizi přednesly Studentské radě minulý týden.

Volby se účastnili zástupci všech tříd, vyjma maturitních ročníků. Vzhledem k vysoké volební účasti byly dodrženy potřebné podmínky, a proto je výsledek právoplatný. Studentská rada vyjádřila kandidujícím dívkám většinovou podporu. S oběma se těším na další spolupráci!

Tereza Hammerová
garant Studentské rady

Zřizovatel organizace

Zřizovatel organizaceSeparatorFinanční podporaPodpořil
Nahoru