Rozvrhy

Aktuality

Opravné maturitní zkoušky

GVMTermín opravných ústních maturitních zkoušek v GVM byl stanoven na úterý dne 12. září 2017. Začátek je ve 12 hodin v klubovně v budově Gymnázia Velké Meziříčí.

 

Volby do Studentské rady GVM

DSC 0005_copyDne 15. 5. 2017 proběhla volba do vedení Studentské rady Gymnázia Velké Meziříčí. Pozici předsedy doposud zastávala Sarah Ouředníčková, které přejeme mnoho štěstí u maturitních zkoušet, úspěchů při dalším studiu a rovněž děkujeme za výborně odvedenou práci, nadšení a iniciativní přístup ke studentské demokracii.

Aktivního volebního práva využily pouze dvě studentky z pátého ročníku víceletého gymnázia, Terezie Hortová a Karolína Komrsková. Obě kandidátky se již před volbou dohodly, že vytvoří spolupracující tandem. Jejich společnou vizi přednesly Studentské radě minulý týden.

Volby se účastnili zástupci všech tříd, vyjma maturitních ročníků. Vzhledem k vysoké volební účasti byly dodrženy potřebné podmínky, a proto je výsledek právoplatný. Studentská rada vyjádřila kandidujícím dívkám většinovou podporu. S oběma se těším na další spolupráci!

Tereza Hammerová
garant Studentské rady

Sarah Ouředníčková – výjimečná žákyně GVM

olympiada lidskych_pravSarah Ouředníčková patří k osobnostem, které již za svého gymnaziálního působení dosáhly nemalých úspěchů. Naši školu reprezentuje nejen na úrovni okresních a krajských soutěží, ale například také postoupila z prvního místa národního kola Olympiády v německém jazyce do mezinárodního klání v Berlíně, kde skončila ve své kategorii druhá ...

Více v článku pdfSarah Ouředníčková – výjimečná žákyně GVM (299 KB)

Vánoční a novoroční přání

Vánoční a novoroční přání z GVM

Zřizovatel organizace

Zřizovatel organizaceSeparatorFinanční podporaPodpořil
Nahoru