Spolupráce s Italy

Poděkování od italských studentů

vlajka-italieJak se vám všem daří a co v současné době děláte? Už je to dva týdny od našeho návratu do běžných životů a do naší třídy, ale všichni samozřejmě stále vzpomínáme na nezapomenutelnou zkušenost, kterou jsme díky vám získali!

Nejprve bychom chtěli poděkovat vám za vaše vřelé přijetí a zejména také za vaše přátelství. Prožili jsme výjimečný týden s velmi milými a přátelskými lidmi. Chtěli bychom také hluboce poděkovat vašemu panu řediteli ...

Více v článku pdfPoděkování od italských studentů

Výměnný pobyt mezi studenty GVM a studenty střední školy z italského Turína

vymena-2018Ve dnech 18. až 24. března navštívilo 22 studentů ze střední školy Liceo Scientifico Statale Gobetti v Turíně žáky druhých ročníků našeho gymnázia. První výměnný pobyt, který se mezi školami uskutečnil, přinesl všem zúčastněným mnoho nezapomenutelných zážitků.

Italské studenty společně s jejich pedagogickým doprovodem přivítal na začátku týdne na městské radnici starosta města pan Josef Komínek a poté zavítali společně s českými partnery na prohlídku Muzea Velké Meziříčí, kostelní věže a také se prošli centrem města.

Více v článku pdfVýměnný pobyt mezi studenty GVM a studenty střední školy z italského Turína (461 KB)

Zřizovatel organizace

Zřizovatel organizaceSeparatorFinanční podporaPodpořil