Studenti

Studenti ve školním roce 2017/2018

Třída 1. A (osmileté studium)

Třídní profesor: Mgr. Lukáš Dočkal

Bárta Adam – Bartošová Marie – Brabec Petr – Budínová Adéla – Čechmanová Veronika – Doleželová Anna – Hladíková Daniela – Janíček Petr – Karmazínová Tereza – Kliment Jakub – Kovář Matěj – Kraus Simon – Krejčí Jolana – Krištof Šimon – Kroulíková Viktorie – Kučera Tomáš – Kutilová Eliška – Malec Tomáš – Michal Jan – Procházka Jakub – Sladká Magdalena – Strnad Robin – Suchánková Alžběta – Švihálek Filip – Toman Petr – Toman Šimon – Wünsch Dominik – Wünsch Patrik – Zejda Martin – Žejšková Ráchel

Třída 2. A (osmileté studium)

Třídní profesorka: Mgr. Ladislava Fialková

Balgová Zuzana – Blažek Filip – Dufková Lucie – Duchovná Klára – Dvořáková Veronika – Havelková Natálie – Havlíčková Gabriela – Horký Vojtěch – Hort Václav – Hrušková Terezie – Javůrková Natálie – Káňa André – Kazda Amos – Koláčná Veronika – Kolková Adéla – Kratochvílová Nela – Kroulík Jan – Kůpová Sára – Michalová Helena – Nožičková Denisa – Pávková Šarlota – Podrábský Jan – Puffer Natalie Nicole – Říha Ondřej – Smutná Tereza – Součková Eliška – Šimková Adéla – Špinar Martin – Tvarůžek Vojtěch – Valová Ema

Třída 3. A (osmileté studium)

Třídní profesorka: Mgr. Iva Kašparová

Petr Ambrož – Aneta Babáková – Julie Balabánová – Natálie Báňová – Tadeáš Bíbr – Petr Bradáč – Markéta Čechmanová – Alžběta Drápelová – Jakub Drdla – Nina Geisselreiterová – Matěj Hampl – Adam Havlík – Adéla Kubíčková – Lukáš Marek – Veronika Nováková – Vojtěch Pánek – Alžběta Pánková – Eliška Prokšová – Vendula Puzrlová – Barbora Pužová – Michaela Roušová – Anna Sedláčková – Kateřina Sladká – Viktorie Součková – Adam Trojánek – Lubor Turza – Eva Valešová – Tomáš Votava – Magdalena Zachová – Vojtěch Žák – Aneta Čermáková – Ondřej Munduch

Třída 4. A (osmileté studium)

Třídní profesorka: Mgr. Dagmar Handová Navrátilová

Antošová Adéla – Bajerová Adéla – Balák Pavel – Čejková Denisa – Čermáková Jana – Dvořáková Markéta – Hanušková Denisa – Hanušková Markéta – Havlíček Vítězslav – Hladík Matěj – Hladíková Miriam – Jan Lukáš – Janoušková Kateřina – Kučerová Tereza – Lišková Tereza – Marková Kateřina – Mejzlíková Sabina – Oulehla Dominik – Pistrichová Adéla – Podrábská Věra – Pospíšilová Klára – Rosová Petra – Simajchl Adam – Strnadová Sára – Svobodová Ludmila – Špaček Matouš – Talačová Emma – Vokoun Petr – Zmrhalová Tereza – Dohnalová Eliška – Kovář Jakub – Rašovská Zuzana – Sobotka Viktor

Třída 5. A (osmileté studium)

Třídní profesor: Mgr. Zdeněk Mucha

Jana Bednářová – Pavel Dítě – Amálie Dvořáková – Ondřej Fischer – Marie Fňukalová – Filip Gaizura – František Hampl – Patrik Chalupa – Daniela Javůrková – Petra Kašová – Teodora Kazdová – Eliška Maloušková – Erika Matoušková – Martin Mička – Vojtěch Munduch – Julie Pivoňková – Jitka Rousová – Lukáš Sejrek – Anna Schwarzbachová – Barbora Smutná – Lukáš Stupka – Lucie Svobodová – Aneta Špačková – Jáchym Štindl – David Vokurka – Barbora Zemanová – Milan Dobrovolný

Třída 6. A (osmileté studium)

Třídní profesorka:  Mgr. Barbora Štindlová

Balounová Jana – Bártová Eliška – Brožová Tereza – Doležal Matěj – Hortová Terezie – Chadim Marek – Chmelíček Patrik – Chromý Ondřej – Klimešová Klára – Komrsková Karolína – Kovalčík Jakub – Kubátová Julie – Kutlvašr Jan – Mahelová Kateřina – Plucek Adam – Pšikal David – Ráčková Hedvika – Střecha Daniel – Svoboda Filip – Svobodová Nela – Šedá Anna – Trutnová Karolína – Turza Jan – Tvarůžek Martin – Rozmarinová Jana – Gaizura Vít – Svobodová Adéla

Třída 7. A (osmileté studium)

Třídní profesorka: Mgr. Eva Holíková

Dobrovolná Barbora – Doležalová Hana – Dvořák Zdeněk – Dvořáková Eliška – Heralecká Tereza – Heřmánková Viktorie – Hledíková Marie – Horká Lucie – Horká Ludmila – Hrubanová Terezie – Hrůza Vlastimil – Janoušek Petr – Kejdová Anna – Kubíčková Lucie – Novotná Nikola – Pól Daniel – Poláková Nikol – Pospíšilová Alžběta –  Procházková Marie – Rous Dominik – Seknička Martin – Svobodová Veronika – Ščerbová Kateřina – Štipák Petr – Urbánek Roman – Křivská Tereza

Třída 8. A (osmileté studium)

Třídní profesorka: PaedDr. Eva Kočí Valová

Balák Jan – Cejnková Marie – Hortová Hana – Hublová Erika – Janoušek Marek – Kohoutová Lenka – Kučerová Markéta – Ludes Adam – Minařík Jan – Musil Michal – Pospíchalová Klára – Řezníčková Nikola – Šajnarová Sára – Šrolerová Michaela – Tomek Daniel – Vodák Daniel – Vodičková Michaela – Závišková Kateřina – Trutna Jan – Uchytilová Agáta – Vaňková Nikol

Třída 1. C (čtyřleté studium)

Třídní profesor: Mgr. Ondřej Korchan

Bibr Nikola – Březovská Adéla – Coufalová Marie – Hrůzová Kateřina – Jelínková Natálie – Jůda Matěj – Kadlec Pavel – Klimešová Petra – Konečná Lucie – Lavičková Barbora – Ležáková Natálie – Malátová Tereza – Neufuss Martin – Nevěčný Patrik – Pospíšilová Vanda – Pužová Barbora – Ráliš Vojtěch – Režňák Tomáš – Rosecká Hana – Strnad Jan – Urbanová Milana – Večeřová Michaela

Třída 2. C (čtyřleté studium)

Třídní profesorka: Mgr. Kateřina Káňová

Bednář Kamil – Drápelová Tereza – Heralecká Romana – Holánová Zuzana – Chalupa Adam – Juračková Barbora – Kasperová Denisa – Klobása Richard – Kokrdová Petra – Kudláčková Eva – Motáčková Lenka – Pařízek Ondřej – Pavlíčková Terezie – Pazderová Kateřina – Pažourek Lubomír – Pištora Lukáš – Pospíšil Petr – Řezníčková Iveta – Sedláčková Adéla – Sedlák Lukáš – Smejkal Dominik – Sysel Filip – Tomanová Lenka – Valentová Kristýna – Valová Eliška – Vlachová Marie – Votoupalová Julie

Třída 3. C (čtyřleté studium)

Třídní profesorka: Mgr. Ilona Pokorná

Adam Broža – Petra Drápelová – Alena Drlíčková – Ilona Havlátová – Eliška Hosnedlová – Štěpán Jůda – Petra Kalousková – Petra Kostečková – Kristýna Kovářová – Veronika Krátká – Michal Kučera – Tereza Kutilová – Pavel Lacina – Monika Mikysková – Barbora Mladá – Denisa Moláková – Simona Prachařová – Jan Rajm – Veronika Štursová – Matěj Tamáši – Lenka Trojanová – Adéla Ubrová – Hana Valentová – Aneta Večeřová – Aneta Vlachová – Iveta Vlachová – Markéta Zachová – Klára Zezulová

Třída 4. C (čtyřleté studium)

Třídní profesorka: Mgr. Markéta Václavková, Ph.D.

Čermáková Anna – Eliášová Simona – Halásek Václav – Jakubcová Kateřina – Kaštanová Sára – Koudelová Sabina – Kudláčková Anna – Maleček Lukáš – Mejzlíková Šárka – Molnár Tomáš – Netrdová Kateřina – Nevrtal Václav – Ráliš Václav – Rosecká Jiřina – Starý Josef – Strnadová Iveta – Studený Jiří – Svobodová Marcela – Symonidesová Hana – Sysel Zdeněk – Šimáčková Nikola – Špačková Adéla – Vrzalová Kateřina

Petr Ambrož
Aneta Babáková
Julie Balabánová
Natálie Báňová
Tadeáš Bíbr
Petr Bradáč
Markéta Čechmanová
Alžběta Drápelová
Jakub Drdla
Nina Geisselreiterová
Matěj Hampl
Adam Havlík
Adéla Kubíčková
Lukáš Marek
Veronika Nováková
Vojtěch Pánek
Alžběta Pánková
Eliška Prokšová
Vendula Puzrlová
Barbora Pužová
Michaela Roušová
Anna Sedláčková
Kateřina Sladká
Viktorie Součková
Adam Trojánek
Lubor Turza
Eva Valešová
Tomáš Votava
Magdalena Zachová
Vojtěch Žák
Aneta Čermáková
Ondřej Munduch

Zřizovatel organizace

Zřizovatel organizaceSeparatorFinanční podporaPodpořil
Nahoru