Studenti

Třída 1. A (osmileté studium)

Třídní profesorka: Mgr. Ladislava Fialková

Balgová Zuzana – Blažek Filip – Dufková Lucie – Duchovná Klára – Dvořáková Veronika – Havelková Natálie – Havlíčková Gabriela – Horký Vojtěch – Hort Václav – Hrušková Terezie – Javůrková Natálie – Káňa André – Kazda Amos – Koláčná Veronika – Kolková Adéla – Kratochvílová Nela – Kroulík Jan – Kůpová Sára – Michalová Helena – Nožičková Denisa – Pávková Šarlota – Podrábský Jan – Puffer Natalie Nicole – Říha Ondřej – Smutná Tereza – Součková Eliška – Šimková Adéla – Špinar Martin – Tvarůžek Vojtěch – Valová Ema

Třída 2. A (osmileté studium)

Třídní profesorka: Mgr. Iva Kašparová

Petr Ambrož – Aneta Babáková – Julie Balabánová – Natálie Báňová – Tadeáš Bíbr – Petr Bradáč – Markéta Čechmanová – Alžběta Drápelová – Jakub Drdla – Nina Geisselreiterová – Matěj Hampl – Adam Havlík – Adéla Kubíčková – Lukáš Marek – Veronika Nováková – Vojtěch Pánek – Alžběta Pánková – Eliška Prokšová – Vendula Puzrlová – Barbora Pužová – Michaela Roušová – Anna Sedláčková – Kateřina Sladká – Viktorie Součková – Adam Trojánek – Lubor Turza – Eva Valešová – Tomáš Votava – Magdalena Zachová – Vojtěch Žák – Aneta Čermáková – Ondřej Munduch

Třída 3. A (osmileté studium)

Třídní profesorka: Mgr. Dagmar Handová Navrátilová

Antošová Adéla – Bajerová Adéla – Balák Pavel – Čejková Denisa – Čermáková Jana – Dvořáková Markéta – Hanušková Denisa – Hanušková Markéta – Havlíček Vítězslav – Hladík Matěj – Hladíková Miriam – Jan Lukáš – Janoušková Kateřina – Kučerová Tereza – Lišková Tereza – Marková Kateřina – Mejzlíková Sabina – Oulehla Dominik – Pistrichová Adéla – Podrábská Věra – Pospíšilová Klára – Rosová Petra – Simajchl Adam – Strnadová Sára – Svobodová Ludmila – Špaček Matouš – Talačová Emma – Vokoun Petr – Zmrhalová Tereza – Dohnalová Eliška – Kovář Jakub – Rašovská Zuzana – Sobotka Viktor

Třída 4. A (osmileté studium)

Třídní profesorka: Mgr. Jana Homolová

Jana Bednářová – Pavel Dítě – Amálie Dvořáková – Ondřej Fischer – Marie Fňukalová – Filip Gaizura – František Hampl – Patrik Chalupa – Vojtěch Janošík – Daniela Javůrková – Petra Kašová – Teodora Kazdová – Eliška Maloušková – Erika Matoušková – Martin Mička – Vojtěch Munduch – Julie Pivoňková – Tomáš Pokorný – Jitka Rousová – Lukáš Sejrek – Anna Schwarzbachová – Barbora Smutná – Lukáš Stupka – Lucie Svobodová – Aneta Špačková – Jáchym Štindl – David Vokurka – Barbora Zemanová – Zdislava Zemanová – Milan Dobrovolný

Třída 5. A (osmileté studium)

Třídní profesorka:  Mgr. Barbora Štindlová

Balounová Jana – Bártová Eliška – Brožová Tereza – Doležal Matěj – Hortová Terezie – Chadim Marek – Chmelíček Patrik – Chromý Ondřej – Klimešová Klára – Komrsková Karolína – Kovalčík Jakub – Kubátová Julie – Kutlvašr Jan – Mahelová Kateřina – Plucek Adam – Pšikal David – Ráčková Hedvika – Střecha Daniel – Svoboda Filip – Svobodová Nela – Šedá Anna – Trutnová Karolína – Turza Jan – Tvarůžek Martin – Rozmarinová Jana – Gaizura Vít

Třída 6. A (osmileté studium)

Třídní profesorka: Mgr. Eva Holíková

Deketová Veronika – Dobrovolná Barbora – Doležalová Hana – Dvořák Zdeněk – Dvořáková Eliška – Heralecká Tereza – Heřmánková Viktorie – Hledíková Marie – Horká Lucie – Horká Ludmila – Hrubanová Terezie – Hrůza Vlastimil – Janoušek Petr – Kejdová Anna – Kubíčková Lucie – Novotná Nikola – Pól Daniel – Poláková Nikol – Pospíšilová Alžběta –  Procházková Marie – Rous Dominik – Seknička Martin – Svobodová Veronika – Ščerbová Kateřina – Špinar Michal – Štipák Petr – Urbánek Roman – Křivská Tereza

Třída 7. A (osmileté studium)

Třídní profesorka: PaedDr. Eva Kočí Valová

Balák Jan – Cejnková Marie – Hortová Hana – Hublová Erika – Janoušek Marek – Kohoutová Lenka – Kučerová Markéta – Ludes Adam – Minařík Jan – Musil Michal – Nováková Kristýna – Pospíchalová Klára – Řezníčková Nikola – Šajnarová Sára – Šrolerová Michaela – Tomek Daniel – Vodák Daniel – Vodičková Michaela – Závišková Kateřina – Trutna Jan – Vaňková Nikol

Třída 8. A (osmileté studium)

Třídní profesor: RNDr. Petr Vrána

Brázdilová Eliška – Doležal Tomáš – El Sayed Sayed – Heřmánek Eduard – Chalupa Lukáš – Jelínek Petr – Krčál Daniel – Kubát Michal – Kuřec Filip – Láznička Jiří – Liška Radim – Lysáková Živa – Macková Petra – Malcová Nikola – Moravec Jan – Pololáník Lukáš – Pospíšil Martin – Pospíšil Šimon – Ráčková Julie – Řezáč Vít – Strnadová Adéla – Sysel Patrik – Sarah Ouředníčková – Tereza Bendová

Třída 1. C (čtyřleté studium)

Třídní profesorka: Mgr. Kateřina Káňová

Bednář Kamil – Drápelová Tereza – Heralecká Romana – Holánová Zuzana – Chalupa Adam – Juračková Barbora – Kasperová Denisa – Klobása Richard – Kokrdová Petra – Kudláčková Eva – Kudláčková Natálie – Motáčková Lenka – Pařízek Ondřej – Pavlíčková Terezie – Pazderová Kateřina – Pažourek Lubomír – Pištora Lukáš – Pospíšil Petr – Řezníčková Iveta – Sedláčková Adéla – Sedlák Lukáš – Smejkal Dominik – Svobodová Adéla – Sysel Filip – Tomanová Lenka – Valentová Kristýna – Valová Eliška – Vlachová Marie – Votoupalová Julie

Třída 2. C (čtyřleté studium)

Třídní profesorka: Mgr. Ilona Pokorná

Adam Broža – Petra Drápelová – Alena Drlíčková – Ilona Havlátová – Eliška Hosnedlová – Štěpán Jůda – Petra Kalousková – Petra Kostečková – Kristýna Kovářová – Veronika Krátká – Michal Kučera – Tereza Kutilová – Pavel Lacina – Monika Mikysková – Barbora Mladá – Denisa Moláková – Simona Prachařová – Jan Rajm – Veronika Štursová – Matěj Tamáši – Lenka Trojanová – Adéla Ubrová – Hana Valentová – Aneta Večeřová – Aneta Vlachová – Iveta Vlachová – Markéta Zachová – Klára Zezulová – Wantanachaisaeng Pitchapa

Třída 3. C (čtyřleté studium)

Třídní profesorka: Mgr. Markéta Václavková, Ph.D.

Čermáková Anna – Eliášová Simona – Halásek Václav – Jakubcová Kateřina – Kaštanová Sára – Koudelová Sabina – Kudláčková Anna – Maleček Lukáš – Mejzlíková Šárka – Molnár Tomáš – Netrdová Kateřina – Nevrtal Václav – Ráliš Václav – Rosecká Jiřina – Starý Josef – Strnadová Iveta – Studený Jiří – Svobodová Marcela – Symonidesová Hana – Sysel Zdeněk – Šimáčková Nikola – Špačková Adéla – Vrzalová Kateřina

Třída 4. C (čtyřleté studium)

Třídní profesorka: Mgr. Hana Turinská

Kateřina Bližňáková – Kristýna Bradáčová – Romana Doležalová – Vojtěch Dvořák – Kateřina Fikrová – Ludmila Fousková – Jakub Holub – Monika Hrušková – Jolana Chytková – Karolína Kališová – Kristina Kotačková – Aneta Koudelová – Jana Krčmová – Zuzana Minářová – Jan Motyčka – Marie Nedomová – Jana Pavelcová – Bára Pivoňková – Marie Procházková – Vojtěch Rajm – Karel Riebel – Pavel Řezníček – Dominik Sklenář – Pavel Smažil – Karolína Smejkalová – Eliška Souhradová – Filip Stupka – Petra Tichá – Marek Tichý – Pavel Zikmund – Tereza Dohnalová – Nikola Syslová – Smejkalová Monika

Petr Ambrož
Aneta Babáková
Julie Balabánová
Natálie Báňová
Tadeáš Bíbr
Petr Bradáč
Markéta Čechmanová
Alžběta Drápelová
Jakub Drdla
Nina Geisselreiterová
Matěj Hampl
Adam Havlík
Adéla Kubíčková
Lukáš Marek
Veronika Nováková
Vojtěch Pánek
Alžběta Pánková
Eliška Prokšová
Vendula Puzrlová
Barbora Pužová
Michaela Roušová
Anna Sedláčková
Kateřina Sladká
Viktorie Součková
Adam Trojánek
Lubor Turza
Eva Valešová
Tomáš Votava
Magdalena Zachová
Vojtěch Žák
Aneta Čermáková
Ondřej Munduch

Zřizovatel organizace

Zřizovatel organizaceSeparatorFinanční podporaPodpořil
Nahoru