Objednávka produktů GVM

Logo GVMK příležitosti 120. oslav výročí založení GVM je možnost zakoupit si vybrané produkty:

- Bílé tričko s potiskem GVM: 120 Kč
- Bílé tričko polo s potiskem GVM (dámké, pánské): 400 Kč
- Taška s potiskem GVM: 120 Kč
- Vak s potiskem GVM: 150 Kč

Ostatní zájemci z řad veřejnosti si mohou objednat zboží prostřednictvím žáků či zaměstnanců GVM.

Objednávkový formulář pro současné studenty GVM

pdfNáhled vybraných produktů (526 KB)

Harmonogram oslav 120 let GVM

Logo GVMV roce 2019 si připomínáme, že Gymnázium Velké Meziříčí bylo založeno před 120 lety. K tomuto výročí připravujeme řadu akcí, o jejichž termínech bychom rádi informovali širokou veřejnost, zejména naše žáky a absolventy.

pdfHarmonogram oslav 120 let GVM (666 KB)

Kvůli organizačnímu zabezpečení společenského večera prosíme zájemce, aby svou účast zaregistrovali na stránce:

Budeme se snažit zajistit rezervace pro jednotlivé maturitní ročníky.

Aktuální seznam zaregistrovaných

Výzva všem absolventům GVM výtvarně aktivním (profesně i zájmově)

120 let GVMKe 120. výročí školy bude mj. uspořádána výstava (výstavní síň Muzea Velké Meziříčí) obrazů, kreseb, grafik a dalších artefaktů autorů z řad našich absolventů. Ozvěte se, prosím, tvoříte-li a máte zájem společně s ostatními absolventy být spolutvůrci červnové výstavy.

Kontakt:
Eva Kočí Valová