Přeskočit navigaci
 
Titulní strana O škole Organizační struktura
Čeština (Česká republika)Deutsch (DE-CH-AT)English (United Kingdom)

Organizační struktura

Pozor, otevřeno v novém okně. PDFTiskEmail

ŘeditelRNDr. Aleš Trojánek, PhD.

Úsek vyučování:

Zástupce ředitele:
Mgr. Marcela Zralá

Výchovný poradce: Mgr. Ilona Pokorná

Předmětová komise matematiky

Předseda: RNDr. Petr Vrána

Členové: Ing. Mgr. Hana Macholová, Mgr. Hana Šoukalová, Mgr. Eva Holíková, Mgr. Jana Homolová, Mgr. Iva Kašparová, RNDr. Aleš Trojánek, PhD.Mgr. Marcela ZraláMgr. Jana Šoukalová, Mgr. Jiří Bližňák

Předmětová komise fyziky a informatiky

Předseda: RNDr. Aleš Trojánek, PhD.

Členové: Mgr. Richard Smutný, RNDr. Petr Vrána, Mgr. Jiří Bližňák
Mgr. Jiří Cejpekvedoucí oddělení techniky administrativy
Mgr. Pavel Dvořákvedoucí oddělení informatiky a výpočetní techniky

Předmětová komise chemie a zeměpisu

Předseda: Mgr. Eva Holíková

Členové: Mgr. Hana Šoukalová, Mgr. Jana Šoukalová, Mgr. Markéta Václavková
Mgr. Zdeněk Mucha – předseda předmětové komise tělesné výchovy, vedoucí oddělení zeměpisu

Předmětová komise biologie

Předseda: Mgr. Marcela Zralá

Členové: Mgr. Iva Doleželová, Mgr. Jana Homolová, Mgr. Iva Kašparová, Mgr. Milada Pospíšilová, Mgr. Markéta Václavková

Předmětová komise českého jazyka

Předseda: Mgr. Dagmar Handová Navrátilová

Členové: Mgr. Marie Brabcová, PaedDr. Eva Kočí Valová, PhDr. Dana Komárková, Mgr. Ilona Pokorná, Mgr. Barbora Štindlová, Mgr. Jaroslava Šurdová, Mgr. Eva Pospíšilová, Mgr. Jana Říhová

Předmětová komise anglického a ruského jazyka

Předseda: PhDr. Irena Bachrová

Členové: Mgr. Jarmila Fryčová, PhDr. Dana Komárková, Mgr. Marie Kunderová,  Mgr. Kateřina Káňová, Mgr. Eva Pospíšilová,  Mgr. Petra Janoušková, Mgr. Jarmila Götzová

Předmětová komise německého jazyka

Předseda: Mgr. Jarmila Götzová

Členové: Ing. Miriam Ševčíková, Mgr. Hana Turinská, Mgr. Marcela Pospíšilová, Mgr. Marie Kunderová

Předmětová komise dějepisu, občanské výchovy, výtvarné výchovy, hudební výchovy a latiny

Předseda: Mgr. Barbora Štindlová

Členové: Mgr. Ladislava Fialková, Mgr. Kateřina Káňová, Mgr. Markéta Prudíková, Mgr. Jana Říhová, Mgr. Marcela Pospíšilová, Mgr. Lucie Smažilová, Mgr. Jaroslava Šurdová
Mgr. Barbora Štindlovávedoucí oddělení dějepisu
Mgr. Ilona Pokornávedoucí oddělení občanské výchovy
PaedDr. Eva Kočí Valovávedoucí oddělení výtvarné výchovy
Mgr. Dagmar Handová Navrátilovávedoucí oddělení latiny
Mgr. Marie Brabcovávedoucí oddělení hudební výchovy

Předmětová komise tělesné výchovy

Předseda: Mgr. Zdeněk Mucha

Členové: Mgr. Iva DoleželováIng. Mgr. Hana Macholová, Mgr. Hana Turinská, Mgr. Jiří Cejpek


Personální úsek, ekonomický úsek a sekretariát:

Ekonomka: Marie Syslová

Úsek provozních zaměstnanců:

Správce počítačové sítě: Mgr. Pavel Dvořák

Školník-údržbář, správce budovy: František Dvořák

Uklízečky: Lenka Dvořáková, Stanislava Pátková, Blanka Muzikářová

Gymnázium
Velké Meziříčí

Sokolovská 235/27
594 01 Velké Meziříčí
tel.: 566 522 839(49)
tel., fax ředitele: 566 521 600
e-mail: skola@gvm.cz
další kontakty

 

Bleskovky

 

Ankety

Byli byste pro zavedení školného na vysokých školách?